KLASA V T
Technologia materiałów wiatłoczułych i obróbki filmów
WYCHOWAWCA: Zuzanna Berska
Tablo klasy
- Audycki Piotr
- Błaszczyk Włodzimierz
- Dšbkowski Dariusz
- Dzięgielewska Ilona
- Gšsińska Izabela
- Gierczak Grzegorz
- Gomoła Agnieszka
- Grzybowski Piotr
- Hajzler Beata
- Hyży Jacek
- Jurek Andrzej
- Kaczyński Janusz
- Korzeniewicz Armand
- Kosiorek Katarzyna
- Kowalski Marek
- Kurowski Jarosław
- Kumierski Piotr
- Kyc Anna
- Lipska Małgorzata
- Miecznikowska Dorota
- Onacik Sławomir
- Pastwa Piotr
- Pawłowska Monika
- Pietraszuk Zbigniew
- Prokopiak Urszula
- Smolińska Iwona
- Sobkow Tomasz
- Stelmaszczyk Tomasz
- Sulisz Paweł
- Teperek Andrzej
- Wajszczuk Jan
- Zajšc Adam
- Zaręba Agnieszka
- Zielska Beata
- Ziemek Beata
1986/1987
KLASA III ZF
ZAWÓD: fotograf
WYCHOWAWCA: Teresa Lange
Tablo klasy
- Bartkowska Dorota
- Bryzek Urszula
- Bytner Wojciech
- Cwetkow Stefan
- Drzewiczewska Jzabela
- Gruza Jarosław
- Iniewski Paweł
- Jaworska Monika
- Krogulec Małgorzata
- Laskowski Tomasz
- Łoboda Anna
- Molenda Piotr
- Mucha Paweł
- Ogrodowski Arkadiusz
- Ojkało Paweł
- Salwin Anna
- Sułkowska Katarzyna
- Trawicka Katarzyna
- Turek Agnieszka
- Widzyńska Dorota
- Witkowska Jolanta
- Wójciak Katarzyna
- Ziółkowski Wojciech
- Zybrant Iwona
- Żakowska Iwona
1986/1987
KLASA III ZS
FOTOGRAF
OPIEKUN: LIDIA MUNIAK
Tablo klasy
1986/1987
KLASA II PR
Technik urzšdzeń audiowizualnych
OPIEKUN: Janina Rzepkiewicz
Tablo klasy
Tablo klasy
- Dšbrowski Wojciech
- Jaroszewski Tadeusz
- Kasperowicz Paweł
- Kargol Janusz
- Kryska Piotr
- Matulenko Beata
- Marciszuk Ireneusz
- Perczyński Piotr
- Ponikwicki Piotr
- Piechnik Robert
- Rany Bartłomiej
- Rybicki Robert
- Saferna Andrzej
- Skowroński Paweł
- Sobań Jarosław
- Wierczak Monika
- Zawadzki Tomasz
1986/1987
KLASA II PF
FOTOGRAF
OPIEKUN: Piotr Ordon
Tablo klasy
- Baran Ewa
- Busz Andrzej
- Chrostowska Agnieszka
- Fiuk Waldemar
- Gładych Marcin
- Gronowski Marek
- Jędrzejowski Tomasz
- Kardas Małgorzata
- Karwowski Andrzej
- Kocon Ireneusz
- Kuczyńska Agnieszka
- Lengiewicz Konrad
- Malicka Agnieszka
- Marciniak Marek
- Mielczarek Jacek
- Panasiuk Ryszard
- Pawlak Dariusz
- Pokorski Grzegorz
- Skobel Przemysław
- Snoch Przemysław
- Sobol Krzysztof
- Stelmaszczyk Andrzej
- Szostak Monika
- Tomczyński Janusz
- Tywonek Tomasz
- Urbaniak Katarzyna
- Zwierzyński Jarosław