KLASA V TF
ZAWÓD: Fotograf
WYCHOWAWCA: Piotr Zagdański
Tablo klasy
- Aniszewski Marcin
- Chojnacka Monika
- Fleiszfreser jacek
- Głowacka Aneta
- Gutowski Andrzej
- Kaszlikowski Beniamin
- Karniewicz Piotr
- Kłoczewski Mariusz
- Krzemińska Monika
- Kułakowski Krzysztof
- Michalski Marcin
- Nowik Marzena
- Nowobilska Ewa
- Pestka Paweł
- Rogalski Bartłomiej
- Ryjak Ewa
- Stańczak Michał
- Stępień Sławomir
- Stopka Magdalena
- Trojanowski Arkadiusz
- Wernik Marcin
- Winiak Magdalena
- Winiewska Marta
- Wójcik Artur
- Wylociński Rafał
- Żebrowska Dorota
- Margasińska Beata
1995/1996
KLASA V TA
Technologia materiałów wiatłoczułych i obróbki filmów
WYCHOWAWCA: Jolanta Magdzicka
- Bartkowska Beata
- Brzezicki Grzegorz
- Dedek Marcin
- Dobrogocka Paulina
- Garbar Mariusz
- Kieliszek Magdalena
- Kociański Paweł
- Kozłowska Kamila
- Krawucki Michał
- Kuć Grzegorz
- Kujawa Tomasz
- Macišga Rafał
- Melon Tomasz
- Mikuta Arkadiusz
- Najder Andżelika
- Rozbicka Violetta
- Sadowska Jolanta
- Sekuła Anna
- Skrzypczak Małgorzata
- lesicka Joanna
- Turzyniecka Katarzyna
- Zbrojski Jarosław
1995/1996
KLASA IV LZ
Aparatowy procesów chemicznych
WYCHOWAWCA: Elżbieta Pšgowska
- Banaszek Monika
- Białek Magdalena
- Białowšs Rafał
- Czarnecka Monika
- Czerniecka Sylwia
- Gawrońska Aneta
- Kozak Monika
- Krasiński Krzysztof
- Młynarczyk Marcin
- Plichta Iwona
- Ryniec Magdalena
- Saks Katarzyna
- Skoneczny Jacek
- Stawińska Aleksandra
- Szklar Małgorzata
- Widlak Marcin
- Winiewska Magdalena
1995/1996
KLASA III ZF
ZAWÓD: fotograf
WYCHOWAWCA: Jolanta Pracka
- Adamczyk Dariusz
- Antoszkiewicz Tomasz
- Białek Artur
- Bielecka Agnieszka
- Burczyńska Agnieszka
- Dšbrowa Tomasz
- Dobrzeniecka Iwona
- Frymarski Piotr
- Grabowski Artur
- Guzowska Joanna
- Jędra Jacek
- Laskowska Dominika
- Malejka Bartłomiej
- Maroń Krzysztof
- Maselewski Klaudiusz
- Mazur Agnieszka
- Podgórska Zdzisława
- Prokop Magdalena
- Rzepkowska Paulina
- Szewczyk Paweł
- Szymczak Małgorzata
- cibor Paweł
- Walesiak Katarzyna
- Wawrzyniecka Urszula
- Wojciechowski Tomasz
- Zdziebłowska Magdalena
- Żuk Małgorzata
1995/1996
KLASA II PF
ZAWÓD: Fotograf
OPIEKUN: Lidia Muniak
- Charuk Adam
- Dumin Anna
- Figurski Maciej
- Gierdalska Zuzanna
- Gilarski Piotr
- Grochowski Robert
- Gabryel Mirosław
- Kosicka Monika
- Olszewski Bgumił
- Płońska Aneta
- Porębska Ewa
- Turczyk Jacek
- Węgrzyńska Monika
- Wójcikowski Andrzej
1995/1996
KLASA II PR
Technik urzšdzeń audiowizualnych
OPIEKUN: Krystian Roskosz
- Chojnacki Krzysztof
- Ciesielski Maciej
- Czajka Wojciech
- Dšbkowski Józef
- Dudar Mateusz
- Dynoch Kamil
- Gago Maciej
- Gruca Tomasz
- Jaworski Sławomir
- Kałucki Arkadiusz
- Krajewski Marcin
- Ostrowski Tomasz
- Pańkowski Michał
- Popowski Cezary
- Rospond Małgorzata
- Tokarski Jakub
- Trzepałko Paweł
- Wasilewski Andrzej
- Wyrzykowski Artur
- Zyłka Piotr